OMEN OLED 27q
Kód: HP-CH0R2E9Podrobný popis
HP HyperX OMEN OLED 27" QHD 240Hz - OMEN OLED 27q
Typ obrazovky: QD-OLED
Úhlopříčka [palce]: 27,63"
Rozlišení: 2560 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0,2292 x 0,2292 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 240Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní
Jas [cd/m2]: 200 nitů
Kontrast: 1 500 000:1
Odezva [ms]: 0,03ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1,07 miliardy barev
Reproduktory: Ne
Konektory:
*1x DisplayPort 1.4
*2x HDMI 2.1
*1x 3,5mm zvukový výstup
Napájení: Napájecí kabel
Spotřeba [W]: 75 W
Třída energetické náročnosti: E
Naklápění monitoru: -5° až +20°
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 609,3x223,3x514,3 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 609,3x48x354,3 mm
Hmotnost [kg]: 6,72
Obsah balení:
*Monitor
*Kabel DisplayPort
*Kabel HDMI
*Záruční karta
*Napájecí kabel
*Leták rychlého nastavení
*Držák kabelu
*Zpráva o kalibraci barev
*Základna podstavce
Záruka: 3 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.6 kg |
| EAN: | 199642945173 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 200 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| G-Sync: | Ano |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnosť: | 9.6 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | CH0R2E9#ABB |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500 000:1 statický |
| Model: | 27q |
| Modelová rada: | HP HyperX OMEN |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178°/178° |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | QHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměry: | 609,3x223,3x514,3 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,2292 mm |
| Senzor okolního světla: | Ne |
| Spotřeba energie: | 75 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ panelu: | OLED |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Herní |
| Doba odozvy: | 0,03 |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 79x16x45 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 27,6 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
