LENOVO LCD T32h-30 - 31.5"',IPS,matný,16:9,2560x1440,178/178,4ms,350cd/m2,1000:1,USB-C,HDMI,DP,USB Hub,RJ-45,VESA,Pivot
Kód: 489208Podrobný popis
*Modular Camera Support
*Tiny Support
*Natural Low Blue Light
*Lenovo® ThinkColour (Lenovo Display Control Center) Support
Typ obrazovky: In-Plane Switching
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 31.5"
Rozlišení: 2560 x 1440
Rozteč bodu [mm]: 0.273
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-glare
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1.07 Billion
Reproduktory: Modular Speaker Support
Konektory:
*USB Port: 4x USB-A 3.2 Gen 1 (1x BC 1.2), 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt Mode)
*Video Connector: 1x HDMI® 2.0, 1x DP 1.4, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.4 Alt mode)
*Network Connectivity: 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M)
Napájení: Integrated
Spotřeba [W]: 32W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: Supports VESA mount 100mm
Naklápění monitoru: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand
Barva: Raven Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 714.2 x 599.5 x 234.9 mm
Hmotnost [kg]: 9.9 kg
Video Kabel: USB-C® cable
TCO Certified: Yes
Záruka: 36 měs.
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision/ThinkVision_T32h_30?M=63D3GAT1EU
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 14.1 kg |
| EAN: | 196801200739 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 350 cd/m2=nits |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Eko produkt podle parametru EU: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 54 |
| Hmotnosť: | 14.1 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 350 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Kód výrobcu: | 63D3GAT1EU |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | T32h-30 |
| Modelová rada: | Lenovo ThinkVision |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Počet pixelů na šířku: | 2560 |
| Počet pixelů na výšku: | 1440 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | wQHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 95x15x54 |
| Rozměry: | 714,2 x 599,5 x 234,9 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,273 mm |
| Spotřeba energie: | 32 W |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | DE22084052 |
| Třída energetické účinnosti: | F |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka rozsah: | 30" - 32" |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | Nemá W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 6 |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 |
| Uhlopriečka: | 31,5 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
