DELL P 27 P2726H/ 27" LED/ IPS/ 16:9/ 1920x1080/ 1500:1/ 5ms/ 120 Hz/ HDMI/ DP/ 2x USB-C/ 3Y Basic on-site
Kód: 210-BVKPPodrobný popis
Displej
* Viditelná úhlopříčka: 27
* Typ panelu: IPS
* Povrch displeje obrazovky: Antireflexní
* Maximální přednastavené rozlišení: 1 920 x 1 080
* Pozorovací úhel: 178/178
* Rozteč pixelů: 0,3114 mm x 0,3114 mm
* Pixely na palec (PPI): 82
* Kontrastní poměr: 1 500:1
* Poměr stran: 16:9
* Jas: 300 cd/m2
* Doba odezvy: 5 ms
Konektivita
*1 port HDMI (HDCP 1.4) (podporuje až 1920 x 1080, 120 Hz, jak je specifikováno v HDMI 1.4)
*1 port DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4)
*2 porty USB typu A 5 Gb/s pro přenos dat směrem dolů
*1 port USB typu B 5 Gb/s pro přenos dat směrem nahoru
*2 porty USB-C 5 Gb/s pro přenos dat směrem dolů (napájení až 15 W)
Rozměry
* Výška s vytaženým stojanem: 534,56 mm
* Šířka se stojanem: 610,69 mm
* Hloubka se stojanem: 192,28 mm
* Výška bez stojanu: 354,71 mm
* Šířka bez stojanu: 610,69 mm
* Hloubka bez stojanu: 50,03 mm
* Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 3,99 kg
* Hmotnost (včetně balení): 8,52 kg
Napájení
* Požadované napětí: 100V AC to 240V AC
* Spotřeba energie při běžném provozu: 13,5 W
* Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0,5 W
Rozsah provozní vlhkosti
* 10% to 80% (Non-condensing)
Přizpůsobení
* Výškově nastavitelné: 150mm
* Naklonění: -5° až 21°C
* Otočení: -45°C až 45°C
*Pivot: +/-90°C
Záruka
* Typ 3 roky výměnná servisní služba Advanced Exchange Service se službou Premium Panel Exchange
Služba Premium Panel Exchange
Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel.
Služba Advanced Exchange Service
Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce
* Odkaz: https://www.dell.com/en-uk/shop/dell-pro-p-27-monitor-p2726h/apd/210-bvvz/?msockid=000ebd0a014564361059a8ac00b465fc
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.21 kg |
| EAN: | 5397321029489 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 46.1 |
| Hmotnosť: | 8.21 kg |
| Kód výrobcu: | 210-BVKP |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | P2726H |
| Modelová rada: | Dell Pro P |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 83.2x15.7x46.1 |
| Rozměry: | 310,69 x 534,56 x 192,28 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,3114 mm x 0,3114 mm |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
