DELL P 24 P2426HE/ 24" LED/ IPS/ 16:9/ 1920x1080/ 1500:1/ 5ms/ 120 Hz/ HDMI/ 2x DP/ 3x USB-C/ RJ45/ 3Y Basic on-site
Kód: 210-BVKNPodrobný popis
Displej
*Viditelná úhlopříčka: 24
*Typ panelu: IPS
*Povrch displeje obrazovky: Antireflexní
*Maximální přednastavené rozlišení: 1 920 x 1 080
*Pozorovací úhel: 178/178
*Rozteč pixelů: 0,27450 mm × 0,27450
*Pixely na palec (PPI): 93
*Kontrastní poměr: 1 500:1
*Poměr stran: 16:9
*Jas: 300 cd/m2
*Doba odezvy: 5 ms
Konektivita
*1 port HDMI (HDCP 1.4) (Podporuje rozlišení až 1920 x 1080, 120 Hz dle specifikace v HDMI 2.1 (TMDS))
*1 port DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4)
*1 výstup DisplayPort 1,4 portu/s
*2 porty USB typu A 5 Gb/s pro příchozí data
*1 port USB-C 5 Gb/s pro odchozí přenos (režim DisplayPort 1.4 Alt, napájení až 100 W)
*1 ethernetový port RJ45, 1GbE
*2 porty USB-C 5 Gb/s pro downstream, nabíjení až 15 W
Rozměry
*Výška s vytaženým stojanem: 496,53 mm
*Šířka se stojanem: 538,64 mm
*Hloubka se stojanem: 181,75 mm
*Výška bez stojanu: 314,23 mm
*Šířka bez stojanu: 538,64 mm
*Hloubka bez stojanu: 50,03 mm
*Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 3,45
*Hmotnost (včetně balení): 6,95 kg
Napájení
*Požadované napětí: 100 V AC až 240 V AC
*Spotřeba energie při běžném provozu: 13,8 W
*Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0,3 W
Rozsah teplot
*Min Operating Temperature: 0 °C
*Max Operating Temperature: 40 °C
Rozsah provozní vlhkosti
*10 % až 80 % (bez kondenzace)
Přizpůsobení
*Výškově nastavitelný: 150mm
*Náklon: -5°až 21°
*Natočení: +/- 90°
*Pivot
Záruka
*Typ: 3 roky výměnná servisní služba Advanced Exchange Service se službou Premium Panel Exchange
Služba Premium Panel Exchange
Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel.
Služba Advanced Exchange Service
Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce
*Odkaz: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-pro-p-24-usb-c-hub-monitor-p2426he/apd/210-bvsp/monitors-monitor-accessories?msockid=000ebd0a014564361059a8ac00b465fc
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.95 kg |
| EAN: | 5397321029441 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 17.2 |
| Hmotnosť: | 6.95 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | 210-BVKN |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | P2426HE |
| Modelová rada: | Dell Pro P |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 59.5x41.4x17.2 |
| Rozměry: | 538,64 x 496,53 x 181,75 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,27450 mm × 0,27450 mm mm |
| Spotřeba energie: | 14 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 100 W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 24 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
