DELL P 24 P2426H/ 24" LED/ IPS/ 16:9/ 1920x1080/ 1500:1/ 5ms/ 120 Hz/ HDMI/ DP/ USB-C/ 3Y Basic on-site
Kód: 210-BVKMPodrobný popis
Displej
* Viditelná úhlopříčka: 24
* Typ panelu: IPS
* Povrch displeje obrazovky: Antireflexní
* Maximální přednastavené rozlišení: 1 920 x 1 080
* Pozorovací úhel: 178/178
* Rozteč pixelů: 0.2745 x 0.2745 mm
* Pixely na palec (PPI): 93
* Kontrastní poměr: 1 500:1
* Poměr stran: 16:9
* Jas: 300
* Doba odezvy: 5 ms
Konektivita
*1 HDMI port/s (HDCP 1.4) (Supports up to 1920 x 1080,120 Hz as specified in HDMI 1.4)
*1 DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) port/s
*2 USB Type-A 5Gbps downstream port/s
*1 USB Type-B 5Gbps upstream port/s
*2 USB-C 5Gbps downstream port/s, Power Charging up to 15 W
Rozměry
* Výška s vytaženým stojanem: 496,53 mm
* Šířka se stojanem: 538,64 mm
* Hloubka se stojanem: 181,75 mm
* Výška bez stojanu: 314,23 mm
* Šířka bez stojanu: 538,64 mm
* Hloubka bez stojanu: 50,03 mm
* Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 2,96
* Hmotnost (včetně balení): 6,66 kg
Napájení
* Požadované napětí: 100V AC to 240V AC
* Spotřeba energie při běžném provozu: 11,7 W
* Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0,3 W
Rozsah teplot
*Min Operating Temperature: -20°C
*Max Operating Temperature: 60°C
Rozsah provozní vlhkosti
* 10% to 80% (Non-condensing)
Přizpůsobení
* Výškově nastavitelný: 150 mm
* Naklonění: -5°/21°
* Otočení: -45°/45°
* Pivot: 90°
Záruka
*Typ 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Služba Premium Panel Exchange
Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel.
Služba Advanced Exchange Service
Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce
* Odkaz: https://www.dell.com/en-ie/shop/dell-pro-p-24-monitor-p2426h/apd/210-bvkm/monitors-monitor-accessories?msockid=000ebd0a014564361059a8ac00b465fc#tabs_section
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.35 kg |
| EAN: | 5397321029403 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 41.6 |
| Hmotnosť: | 6.35 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | 210-BVKM |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | P2426H |
| Modelová rada: | Dell Pro P |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 60x17.1x41.6 |
| Rozměry: | 538,64 x 496,53 x 181,75 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Spotřeba energie: | 12 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 15 W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 24 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
