DELL LCD P2726DEB - 27"/IPS/2560x1440/16:9/100Hz/8ms/1500:1/350 cd/m2/HDMI/DP/VESA/PIVOT/3YNBD (210-BVHW)
Kód: 210-BVHRPodrobný popis
Displej
*Viditelná úhlopříčka: 27"
*Typ panelu: In-Plane Switching (IPS) Technology
*Povrch displeje obrazovky: Antireflexní
*Maximální přednastavené rozlišení: 2560 x 1440 up to 100Hz
*Pozorovací úhel: 178°/178°
*Rozteč pixelů: 0.233 x 0.233 mm
*Pixely na palec (PPI): 109
*Kontrastní poměr: 1 500:1
*Poměr stran: 16:9
*Jas: 350cd/m2
*Doba odezvy: 5ms (fast mode)
Konektivita
Zadní:
*1x HDMI (HDCP 1.4) (Supports up to 2560 x 1440 as specified in HDMI 2.1(TMDS))
*1x DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4)
*1x DisplayPort Out 1.4
*2x USB typ A 5Gbps downstream
*1x USB typ B 5Gbps upstream
*1x USB-C 5Gbps upstream (DisplayPort 1.4 Alt Mode, Power Delivery up to 90 W)
*1x RJ54 Ethernet, 1GbE
Přední:
*1x USB typ A 5Gbps downstream with Battery charging 1.2
*1x USB typ C 5Gbps downstream, Power Delivery up to 15 W
Rozměry
*Výška s vytaženým stojanem: 428,30 mm
*Šířka se stojanem: 272,80 mm
*Hloubka se stojanem: 192,28 mm
*Výška bez stojanu: 392,58 mm
*Šířka bez stojanu: 612,34 mm
*Hloubka bez stojanu: 60,11 mm
*Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 5,16 kg
*Hmotnost (včetně balení): 9,90 kg
Napájení
*Požadované napětí: AC 100 to 240V (50-60Hz)
*Spotřeba energie při běžném provozu: 20,90 W
*Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0,50 W
Rozsah teplot
*Min Operating Temperature: 0 °C
*Max Operating Temperature: 40 °C
Rozsah provozní vlhkosti
*10% to 80% (non-condensing)
Přizpůsobení
*Výškově nastavitelný stojan 150 mm
*Naklonění -5° až 21°
*Otáčení -45° až 45°
*Pivot -90° až 90°
*Vesa uchycení 100 x 100 mm
Záruka
*Typ 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Služba Premium Panel Exchange
Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel.
Služba Advanced Exchange Service
Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce
*Odkaz: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-pro-p-27-usb-c-hub-conferencing-monitor-p2726deb/apd/210-bvtq/monitors-monitor-accessories
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.92 kg |
| EAN: | 5397184962930 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 10 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 350 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 2 počet |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 15 |
| Hmotnosť: | 9.92 kg |
| Kód výrobcu: | 210-BVHR |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | P2726DEB |
| Modelová rada: | Dell Pro P |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178°/178° |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení - standard: | wQHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 82.4x49.3x15 |
| Rozměry: | 612,34x392,58x60,11 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0.233 mm |
| Senzor okolního světla: | Ne |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 90 W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ano |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 5 |
| Obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
