SEAGATE Exos 7E10 4TB HDD / ST4000NM024B / SATA / 3,5" / 7200 rpm / 256MB / 5xxE/4kn
Kód: ST4000NM024BPodrobný popis
Podnikový pevný disk Seagate Exos 7E10 s jistotou ukládá data, aniž by obětoval svůj výkon. Tento bezpečný, vysokokapacitní a vysoce výkonný disk je optimalizován pro náročné podnikové aplikace pro hromadné ukládání dat.
- Popis výrobku: Seagate Exos 7E10 ST4000NM024B - pevný disk - 4 TB - SATA 6Gb/s
- Vlastnosti: PowerChoice, Low Halogen, funkce Super Parity, PowerBalance, pokročilé formátování 512e, pokročilý formát 4Kn, dostupnost 24/7, Advanced Write Caching, Seagate Fast Format
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 60měsíců |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| EAN: | 8719706022071 |
| Přenosová rychlost: | 600 MBps |
| Rozhraní: | SATA 6Gb/s |
| Rozměry (ŠxHxV): | 101.85 mm x 147 mm x 26.11 mm |
| Typ: | Pevný disk - interní |
| Váha: | 620 g |
| Velikost vyrovnávací paměti: | 256 MB |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Záruka výrobce: | Záruka 5 let |
| Veľkosť pamäte RAM: | 4 TB GB |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
