SEAGATE Barracuda 1TB HDD SATA 6Gb/s 5400rpm 2.5inch 7mm height 128Mb cache BLK
Kód: 20409106250Podrobný popis
Nejtenčí a nejlehčí 2,5" pevný disk s tloušťkou 7 mm, který je určený pro tenké a lehké notebooky nebo PC typu Small Form Factor.
Model: Seagate BarraCuda
Kapacita: 1 TB
Typ disku: 2,5"
Rozhraní: SATA 3
Přenosová rychlost: 140 MB/s
Počet otáček: 5400
Vyrovnávací paměť: 128 MB
Provozní teplota: 0 - 60°C
Rozměry: 7 x 69,85 x 100,35 mm
Hmotnost: 90
Záruka: 24 měsíců
Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce "Odkazy"
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 763649098301 |
| Barva: | Bez barvy, Nevztahuje se |
| Buffer u HDD: | 128 MB |
| Hloubka jedn. balení: | 1.3 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | ST1000LM048 |
| Modelová rada: | Seagate BarraCuda |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku: | 5 400 rpm |
| Provedení: | Interní |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní mini PCI-e: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.9x12.8x1.3 |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Typ úložiště: | HDD |
| Vhodný pro:: | Domácí/Kancelářské PC |
| Záruka: | 24 |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
| Kapacita HDD od - do: | 1 TB GB, TB |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
