X-Diablo Gamer/R5 3050/Midi/R5-5500/16GB/1TB SSD/RTX 3050/W11H/3R
Kód: 115523181Podrobný popis
POŘIĎTE SI VYLADĚNÉ A VÝKONNÉ HERNÍ POČÍTAČE Z DÍLNY AT COMPUTERS!
+ Herní počítače už dávno nejsou jen pro hráče – užijte si hry s celou rodinou.
+ A pro náročné hráče nabízíme možnost nechat si vyrobit herní sestavu přímo na míru podle vlastních představ.
+ Zapojte se do herního světa – světa gamingu – a užijte si své hry naplno!
+ Vývoj a výroba všech počítačů jsou certifikovány na systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001 a ISO 14001
+ Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače
+ Všechna nabízená řešení prošla náročnými testy kompatibility, máte zaručenu 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 5 5500 s chladičem Akasa/Arctic
Zákl. deskaASUS TUF GAMING
Paměť: 16GB DDR4-3200
SSD disk: 1000GB PCIe M.2 NVME
Grafická karta: NVIDIA RTX3050 6GB Síť: Gb LAN, Wi-Fi
Zadní konektory:
*1 x HDMI, 1xDP
*1 x port LAN, Wifi
*5 x jack audia, 4 x USB 3.2, 2 x USB 2.0
Přední konektory: 2xUSB 3.0, audio
Provedení (case): Midi Tower
Počet pozic 3,5": 3x
Počet pozic 2,5": 4x
Rozměry: 431 x 197 x 450 mm
Záruka: 3 roky
Vše o AMD procesorech zde: https://amd.atcomp.cz/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 9.6 kg |
| Barva skříně: | Černá |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - kapacita eMMC: | Ne |
| Disk - kapacita HDD: | Ne |
| Disk - kapacita SSD: | 1TB SSD |
| Disk - typ: | SSD |
| DP: | 1 ks počet |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Farba: | Černá |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 9.6 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | 115523181 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Model: | R5 3050 |
| Myš: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Operační paměť přesná: | 16GB (2x 8GB) GB |
| Optická mechanika: | Ne |
| Přesný model CPU: | R5-5500 |
| Typ SSD: | M.2 |
| Velikost paměti VGA: | 6 GB |
| Výstup DisplayPort: | Ano |
| Výstup HDMI: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Záruka: | 36 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ne |
| Generácia/rada CPU: | AMD řady 5000 |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 31 |
| Klávesnica: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,2 GHz |
| Modelový rad: | X-Diablo Gamer |
| Modelový rad GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Home |
| Pamäť - rýchlosť: | 3200 MHz |
| Počet jadier CPU: | 6 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet LAN portov: | 1 |
| Počet pamäte RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Prevedenie: | Midi Tower |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 48x51x31 |
| Šírka jedn. balenie: | 48 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť pamäte VGA: | 6 GB |
| Výrobca CPU: | AMD |
| Výška jedn. balenie: | 51 |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 3,6 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
