Grafická karta Asus nVidia T400 4GB PCIE CARD
Kód: 431964Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grafické karty |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.317 kg |
| EAN: | 4711081551829 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Délka: | 23.5 cm |
| Hmotnosť: | 0.317 kg |
| Výrobca GPU: | nVidia |
| Modelová rada: | T400 |
| Šířka: | 18.5 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
