WD My Book DUO 24TB Ext. 3.5" USB3.0 (dual drive) RAID
Kód: 2040900004482Podrobný popis
Disk My Book™ Duo nabízí enormní kapacitu pro ukládání fotografií, videí, dokumentů a hudby. Režim RAID-0 přináší superrychlou výkonnost – rychlost sekvenčního čtení až 360 MB/s2 (při použití portu USB Type-C™). Konfigurace RAID-1 umožňuje využívat redundanci – zrcadlení dat na použité disky WD Red™. Díky portu USB typu C s kompletní kabeláží je disk univerzálně kompatibilní (podporuje USB 3.1 1. generace / 3.0 / 2.0). Dva porty USB 3.0 typu A přinášejí možnost flexibilního připojení dalšího příslušenství.
Model: WD My Book Duo 24TB
Kapacita: 24 TB
Typ disku: 3,5" HDD
Rozhraní: USB 3.1
Rozměry (V x D x Š): 180 x 160 x 100 mm
Obsah balení:
*Stolní úložiště RAID My Book Duo
*Software WD Discovery™ s WD Backup™, WD Security™ a WD Drive Utilities™
*Kabel USB-C na USB-C
*Kabel USB-C na USB-A
*Napájecí adaptér
*Nástroj na výměnu disku
*Stručný průvodce instalací
Záruka: 36 měsíců
Stránky výrobce: https://www.wd.com/cs-cz/products/external-storage/my-book-duo.html
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé disky 3,5" |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 3.23 kg |
| EAN: | 718037872131 |
| Barva: | Černá |
| Farba: | Černá |
| Hmotnosť: | 3.23 kg |
| Kapacita disku: | 24 TB |
| Kód výrobcu: | WDBFBE0240JBK-EESN |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku: | Neuvedeno rpm |
| USB Standard: | USB 3.2 Gen 1 (5Gb/s) |
| Záruka: | 36 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
| Hĺbka jedn. balenie: | 22.6 |
| Kapacita HDD od - do: | 10 TB a více GB, TB |
| Modelový rad: | WD My Book Duo |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 2 |
| Prevedenie: | Externí |
| Rozhranie IDE: | Ne |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Rozhranie mini PCI-e: | Ne |
| Rozhranie PCI-e: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ne |
| Rozhranie Thunderbolt: | Ne |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 16.2x29.7x22.6 |
| Rýchlosť čítania: | 360 MB/s |
| Šírka jedn. balenie: | 16.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ konektora: | USB-C |
| Typ úložiska: | HDD |
| Vhodný pre:: | Datová uložiště NAS |
| Výška jedn. balenie: | 29.7 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
