Samsung baterie EB-BG973ABU 3400mAh Service Pack
Kód: 95SGB716Podrobný popis
Popis produktu:
GH82-18826A
Samsung G973 Galaxy S10
Dodatočné parametre
| Kategória: | Batérie pre mobilné telefóny |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| EAN: | 8596311071393 |
| Hloubka jedn. balení: | 2.3 |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 3400 mAh, od 2000 do 3990 mAh mAh |
| Kód výrobcu: | EB-BG973ABU |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9.1x16.3x2.3 |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
