EPSON Yellow Ink Cartridge SX10x 20x 40x (T0894)
Kód: EC13T08944010-2Podrobný popis
Originální náplň Epson
Barva: Žlutá (yellow)
Výtěžnost: 3,5 ml
Kompatibilní zařízení:
Epson Stylus S20
Epson Stylus S21
Epson Stylus SX100
Epson Stylus SX105
Epson Stylus SX110
Epson Stylus SX200
Epson Stylus SX205
Epson Stylus SX218
Epson Stylus SX400
Epson Stylus SX405/SX400
Epson Stylus SX405WiFi
Dodatočné parametre
| Kategória: | Atramenty pre Epson |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8715946416366 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Žlutá (Yellow) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 2.9 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | C13T08944011 |
| Objem kazety: | 4 ml |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11x14.1x2.9 |
| Typ spotřebního materiálu: | Inkoustové cartridge |
| Výtěžnost kazety: | 255 počet stran, 251 - 500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
