SanDisk Ultra Luxe, 64GB, USB-C 3.2, Stříbrná
Kód: 2040501143Podrobný popis
SanDisk Ultra Luxe
Kapacita [GB]: 64
Kompatibilita:
*Zařízení USB Type-C (telefony, notebooky a tablety)
*iOS 10.0.2+
*Android 11+
*macOS v.10.9+
*Windows 10+
Rozhraní: USB 3.2 1. generace
Rozměry (ŠxVxH) [mm]: 16 x 11,7 x 45,7
Hmotnost [g]: 10,5
Dodatočné parametre
| Kategória: | 64GB USB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 619659206031 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Apple kompatibilní: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 64GB |
| Kód výrobcu: | SDCZ75-064G-G46 |
| Materiál těla: | Kov |
| Rozhraní: | USB 3.2 USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.2x10.2x1.4 |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Typ konektoru: | USB-C |
| Typ paměťové karty: | Flash USB |
| Záruka: | 60 |
| Značka + modelová řada: | SanDisk Ultra Luxe |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
