SanDisk Ultra Slider, 256GB, USB-C 3.2, Černá
Kód: 2040501139Podrobný popis
SanDisk Ultra Slider
Kapacita [GB]: 256
Výkon sekvenčního čtení [MB/s]: 400
Kompatibilita:
*Zařízení USB Type-C (telefony, notebooky a tablety)
*iOS 10.0.2+
*Android 11+
*macOS v.10.9+
*Windows 10+
Rozhraní: USB 3.2 1. generace
Rozměry (ŠxVxH) [mm]: 20 x 9,4 x 52,8
Hmotnost [g]: 6,5
Dodatočné parametre
| Kategória: | 256GB USB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 619659190026 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Apple kompatibilní: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 1.2 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 256GB |
| Kód výrobcu: | SDCZ480-256G-G46 |
| Materiál těla: | Plast |
| Přesná rychlost čtení: | 400 MB/s |
| Rozhraní: | USB 3.2 USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.2x10.2x1.2 |
| Rychlost čtení: | 351 - 400 MB/s |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Typ konektoru: | USB-C |
| Typ paměťové karty: | Flash USB |
| Záruka: | 60 |
| Značka + modelová řada: | SanDisk Ultra Slider |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
