WD Elements Desktop/1TB/SSD/Externí/2.5"/Černá/2R
Kód: 2040500022Podrobný popis
Externí disk s připojením Micro USB-B, rozhraní USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), rychlost čtení až 400MB/s, kapacita 1TB
Technické parametry
Rozměry
Šířka 6,45cm
Výška 0,86cm
Hloubka 6,45cm
Hmotnost 27g (0,03 kg)
Vlastnosti
Rozhraní USB 3.2 GEN 1 (USB 3.0)
Konektor Micro USB-B
Rychlost čtení 400 MB/s
Materiál plast
Dodatočné parametre
| Kategória: | Externé SSD disky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| EAN: | 619659187101 |
| Barva: | Černá |
| Farba: | Černá |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | WDBAYN0010BBK-WESN |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku: | Neuvedeno rpm |
| USB Standard: | USB 3.2 Gen 2x2 (20Gb/s) |
| Záruka: | 24 |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
| Hĺbka jedn. balenie: | 2.6 |
| Kapacita HDD od - do: | 1 TB GB, TB |
| Modelový rad: | WD Elements Desktop |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 6 |
| Prevedenie: | Externí |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ne |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 12.6x17.7x2.6 |
| Šírka jedn. balenie: | 12.6 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ úložiska: | SSD |
| Vhodný pre:: | Domácí/Kancelářské PC |
| Výška jedn. balenie: | 17.7 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
