ADATA UC320/128GB/USB 3.2/USB-A/Černá
Kód: 205A00056Podrobný popis
USB Flash disk UC320 potěší všechny, kterým ekologie není jedno
UC320 se vyznačuje tenkým stylovým designem bez víčka, takže je skvělou volbou pro každodenní použití. Standardní výkon USB 3.2 Gen1 s rychlostí čtení až 100 MB/s pomáhá uživatelům přenášet data bez námahy. Díky kompatibilitě s rozhraním USB typu A jej stačí vzít do ruky a jít!
Elegantní a čistý model UC320 je připraven přivítat lepší zítřek. Jeho kryt je vyroben z 85 % z recyklovaného plastu, což snižuje emise CO2 vypouštěné během výrobního procesu o 58 %. Dejte na odiv svou oddanost ekologické udržitelnosti!
* zajíždějící konektor
* Použito 85% recyklovaného plastu
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rychlost čtení: až 100 MB/s
Rozměry: 45.4 x 21.2 x 9.1mm
Hmotnost: 6,5 g
Barva: černá
Záruka: 5 let
Podporované OS:
*Windows 11, 10, 8, 7
*Mac OS (v.10.6.x a novější)
*Linux (v. 2.6.x a novější)
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | 128GB USB |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 4711085949301 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Adresa výrobce: | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany |
| Barva: | Černá |
| E-mail výrobce: | IASales_eu@adata.com |
| Hloubka jedn. balení: | 1.2 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Kapacita paměťové karty: | 128GB |
| Kód výrobcu: | UC320-128G-RBK/BK |
| Materiál těla: | Plast |
| Podpora více formátů: | Ne |
| Přesná rychlost čtení: | 100 MB/s |
| Rozhraní: | USB 3.2 USB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.4x10.1x1.2 |
| Rychlost čtení: | 51 - 100 MB/s |
| Telefon výrobce: | +498990405296 |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Typ konektoru: | USB-A |
| Typ paměťové karty: | Flash USB |
| Záruka: | 60 |
| Značka + modelová řada: | ADATA UC320 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Adata |
|---|---|
| Adresa : | Landsberger Strasse 302, 80687 Munich, Germany, +498990405296 |
| E-mail : | IASales_eu@adata.com |
