MSI MB Sc AM4 B550 GAMING WIFI, AMD B550, 1xHDMI 1xDP, 4xDDR4, ATX
Kód: 2007337062Podrobný popis
MSI B550 GAMING WIFI
*Click BIOS 5
*EZ DIY
*Frozr Guard
*Audio Boost
Chipset: AMD B550
Rozměrový formát: ATX (304,8x243,84mm)
Podpora pro procesory: AMD Ryzen™ 5000 & 3000 Series a AMD Ryzen™ 4000 G-Series
Patice procesoru: AM4
Paměť:
*4x paměťový slot DDR4, podpora až 128GB
*A-XMP OC MODE: DDR4 2667/2800/2933/3000/3066/3200/3466/3600/3733/3866/4000/4133/4266/4400/4533/4600/4733/4800/4866+MT/s
*dvoukanálová architektura paměti
Grafické výstupy:
(Specifikace grafiky se mohou lišit v závislosti na nainstalovaném CPU.)
*1x HDMI™ 2.1
*1x DisplayPort 1.2
Zvuková karta: kodek Realtek® ALC897, 7.1kanálový zvuk High Definition Audio
Ethernet: Realtek® RTL8111H 1GbE LAN
WLAN + Bluetooth: Wi-Fi 5 + Bluetooth® 5.0
Rozšiřující sloty:
*2x PCI-E x16
*1x PCI-E x1
Úložný prostor:
celkem podporuje 2 sloty M.2 a 6 portů SATA 6Gb/s
*1x M.2 (Key M) M.2_1 podporuje PCIe 4.0 x4 a SATA, typ 22110/2280/2260/2242
*1x M.2 (Key M) M.2_2 podporuje PCIe 3.0 x4, typ 2280
*6x port SATA 6Gb/s
USB:
Zadní USB (celkem 8 portů)
*1x USB 3.2 Gen 2 10Gb/s typ C
*1x USB 3.2 Gen 2 10Gb/s typ A
*2x USB 3.2 Gen 1 5Gb/s typ A
*4x USB 2.0
Přední USB (celkem 7 portů)
*1x USB 3.2 Gen 1 5Gb/s typ C
*2x USB 3.2 Gen 1 5Gb/s typ A
*4x USB 2.0
Porty na zadním panelu:
*1x USB 3.2 Gen 2 10Gb/s typ C
*1x USB 3.2 Gen 2 10Gb/s typ A červený
*2x USB 3.2 Gen 1 5Gb/s typ A
*4x USB 2.0
*1x HDMI™
*1x RJ-45 LAN
*1x Wi-Fi/Bluetooth anténa
*1x DisplayPort 1.2
*3x audio konektor
*1x tlačítko Flash BIOS
Interní porty:
Napájení
*1x napájecí konektor (ATX_PWR)
*1x napájecí konektor (CPU_PWR)
Související s ventilátorem a chlazením
*1x CPU Fan
*1x Pump Fan
*6x System Fan
USB
*4x USB 2.0
*2x USB 5Gb/s typ A
*1x USB 5Gb/s typ C
Osvětlení LED
*2x adresovatelný konektor RGB LED (JRAINBOW)
*1x konektor RGB LED (JRGB)
*4x EZ Debug LED
Ostatní
*2x Front Panel (JFP)
*1x Chassis Intrusion (JCI)
*1x Front Audio (JAUD)
*1x Com Port (JCOM)
*1x TPM pin header (podpora TPM 2.0)
Příslušenství:
*SATA 6Gb/s kabel
*I/O záslepka
*balení M.2 šroubů
*Wi-Fi anténa
*uživatelská příručka
Odkaz na stránku výrobce: https://www.msi.com/Motherboard/B550-GAMING-WIFI
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Základné dosky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 1.64 kg |
| EAN: | 4711377376143 |
| ARGB LED Header: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| COM port: | Ano interní, Ne externí |
| DisplayPort / miniDisplayPort: | Ano |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Formát dosky: | ATX |
| Herní provedení: | Ano |
| Hmotnosť: | 1.64 kg |
| Chipset: | AMD B550 |
| Kód výrobcu: | B550 GAMING WIFI |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| LPT port: | Ne interní, Ne externí |
| M.2 v režimu PCIe 3.0 x4: | Ano |
| M.2 v režimu PCIe 4.0 x4: | Ano |
| M.2 v režimu PCIe 5.0 x4: | Ne |
| Maximální frekvence pamětí: | 4866 |
| Model: | MSI B550 GAMING WIFI |
| Paměť - max. velikost: | 128 GB |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| PCIe 4.0 x16: | Ano |
| PCIe 5.0 x16: | Ne |
| Počet konektorů SATA 6GB/s: | 6 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet pinů USB 2.0: | 2 interní |
| Počet pinů USB 3.x: | 1 interní |
| Počet slotů M.2: | 2 |
| Počet slotů PCI: | 0 |
| Počet slotů PCIe x1: | 1 |
| Počet slotů PCIe x16: | 2 |
| Počet USB 2.0: | 4 externí |
| Počet USB 3.x: | 3 externí |
| Počet USB Typ C: | 1 externí |
| Podpora generace CPU: | 3. až 5. gen. Ryzen |
| Podpora pro paměti typu ECC: | Ne |
| RGB LED Header: | Ano |
| Socket: | Socket AM4 |
| Thunderbolt: | Ne interní |
| TPM Header: | Ano |
| Typ síťové karty: | Realtek |
| USB Typ C: | 1 interní |
| Výrobce chipsetu: | AMD |
| Wi-Fi: | Ano |
| Záruka: | 36 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 9.3 |
| Počet kusov v kartóne: | 10 |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 27.8x34.9x9.3 |
| Šírka jedn. balenie: | 27.8 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Výška jedn. balenie: | 34.9 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
