TRUST Volant GXT 1257 pro Nintendo Switch 2, 2-pack
Kód: 229099243Podrobný popis
TRUST Volant GXT 1257
Přeměň každou jízdu na naprosto vzrušující zážitek s tímto balíčkem 2 volantů pro gamepady Joy-Con od Nintendo Switch. Vlož Joy-Con do každého volantu, snadno používej boční tlačítka SL a SR a užij si nejlepší pohlcující zážitek z jízdy přímo ve své herní místnosti.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Kompatibilita | Nintendo Switch 2 |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 145 x 145 x 33 mm |
| Váha | 170 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Volanty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| EAN: | 8713439260489 |
| Hloubka jedn. balení: | 6.8 |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Kód výrobcu: | 26048 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.2x15.6x6.8 |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
