WD BLUE SSD NVMe 500GB PCIe SN5100 Powered by SanDisk, Gen4, (R:5000, W:4000MB/s)
Kód: 204401081Podrobný popis
WD Blue™ SN5100 NVMe™ SSD POWERED BY SANDISK 500 GB
Kapacita: 500GB
Provedení: M.2 2280
Rychlost sekvenčního čtení: 6600MBps
Rychlost sekvenčního zápisu: 5600MBps
Odolnost (TBW): 300
Vlastnosti:
PCIe Gen 4.0 NVMe SSD
SANDISK QLC 3D CBA NAND
5 let záruka
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 718037906287 |
| Farba: | Modrá |
| Form factor M.2: | 2280 (80x22mm) |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Kód výrobcu: | WDS500G5B0E-00CPE0 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku: | Neuvedeno rpm |
| Záruka: | 60 |
| Formát SSD disku: | M.2 |
| Hĺbka jedn. balenie: | 2.3 |
| Modelový rad: | WD Blue SN5100 POWERED BY SANDISK |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 10 |
| Prevedenie: | Interní |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ano |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ne |
| Rozhranie U.2: | Ne |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 12.7x10.3x2.3 |
| Rýchlosť čítania: | 6600 MB/s |
| Šírka jedn. balenie: | 12.7 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ úložiska: | SSD |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| Výška jedn. balenie: | 10.3 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
