Samsung Galaxy A37 5G/6GB/128GB/Awesome White
Kód: 95SK3971Podrobný popis
Samsung Galaxy A37 SM-A376 White
Operační systém: Android 16
Procesor - počet jader: Samsung | Exynos 1480, Octa-Core
Procesor - frekvence: 2,75GHz
Uživatelská paměť [GB]: 128GB
Velikost RAM [GB]: 6GB
Displej - úhlopříčka [palce]: 6,7", Super AMOLED, 120 Hz
Displej - rozlišení [pix]: 2340 x 1080
Dotykový displej: Ano
Konektivita:
*Wi-Fi 6
*Bluetooth 5.3
*NFC
*GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS
*USB Type-C
Senzory:
*Akcelerometr
*Čtečka otisku prstů
*Gyro senzor
*Geomagnetický senzor
*Snímač světla
*Virtual Proximity snímač
Fotoaparát:
*Hlavní: široký
*Velikost hlavního snímače: 50MP (F1.8)
*Ultra širokoúhlý: 8MP (F2.2)
*Makro: 5MP (F2.4)
*Přední: 12MP (F2.2)
Baterie:
*Rychlost nabíjení: 65% za 30min
*Kapacita baterie: 5 000mAh (45W)
Rozměry [mm]: 78,2x162,9x7,4 mm
Hmotnost [g]: 196 g
Záruka: 2 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 8806099035136 |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| Barva: | Bílá |
| Barva - přesná: | Awesome White |
| Baterie vyjímatelná: | Ne |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| Clona přední foto: | f/2,2 nejmenší |
| Clona zadní foto: | f/1,8 nejmenší |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Datové sítě: | 5G |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Funkce Dual SIM: | Ano |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Hloubka: | 7,4 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 2.9 |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| HW klávesnice: | Ne |
| Kapacita PowerBanky: | 5000 mAh, od 5000 do 5990 mAh mAh |
| Kód výrobcu: | SM-A376BZWBEUE |
| Konektor datový/napájecí: | USB-C |
| Konfigurace slotů/karet: | 2x SIM + eSIM |
| Model: | SM-A376 |
| Model CPU: | 1480 |
| Modelová rada: | Samsung Galaxy A37 5G |
| NFC: | Ano |
| Odolnost: | IP68 |
| Operační systém: | Android |
| Paměť RAM: | 6 GB |
| Pevný disk - paměť: | 128 GB |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Počet objektivů: | 3 zadních, 1 předních |
| Přední fotoaparát: | 12 Mpx |
| Rozlišení displeje: | 2340x1080 pix |
| Rozlišení videozáznamu: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.7x9.4x2.9 |
| Senzory: | Gyro, Fingerprint, Accelerometr, Geomagnetic, Light, Virtual Proximity |
| Svítilna: | Ne |
| Šířka: | 78,2 mm |
| Třída energetické účinnosti: | A |
| Typ baterie: | Li-Ion (Lithium-iontová) |
| Typ displeje: | Super AMOLED |
| Typ úložiště: | Nepodporuje |
| Velikost displeje: | 6,7 " |
| Velikost SIM: | nano |
| Verze operačního systému: | Android 16 |
| Voděodolnost: | Ano |
| Výkon nabíjení (W): | 45 max |
| Výrobce CPU: | Samsung Exynos |
| Výška: | 162,9 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
| Zadní fotoaparát: | Ano přisvětlení, OIS (optická) stabilizace, 50 Mpx |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,75 GHz |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
