Stojanový rozvaděč 27U (š)800x(h)800
Kód: 50271102610Podrobný popis
UPOZORNĚNÍ: Obrázky jsou pouze ilustrační!
RMA-27-A88-CAX-A1
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Racky dátové rozvádzače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 74.6 kg |
| EAN: | 8595105191194 |
| Hloubka jedn. balení: | 143 |
| Hloubka rozvaděče: | 800 mm |
| Hmotnosť: | 74.6 kg |
| Kód výrobcu: | RMA-27-A88-CAX-A1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 85x85x143 |
| Šířka rozvaděče: | 800 mm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
