HP Z1/G1i/Tower/U7-265/32GB/1TB/RTX A1000/W11P/3RNBD
Kód: HP-A40RGETPodrobný popis
HP Z1 Tower G1i Desktop PC
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 265 (20 jader - 8P + 12E, 20 vláken, P-core 2,4/5,3 GHz, E-core 1,8/4,6 GHz, 30 MB cache)
Paměť: 1x 32 GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): DIMM sloty (4/3)
Pevný disk: 1 TB PCIe® Gen4 NVMe™ M.2 SSD
Grafická karta: NVIDIA RTX A1000 8 GB GDDR6
Audio: Kodek Realtek ALC3252
Síť: Intel® I219-LM GbE
Bezdrátová komunikace: Realtek Wi-Fi 6E RTL8852CE (2x2) a Bluetooth® 5.3
Klávesnice: Kabelová klávesnice HP 125 v2
Myš: Kabelová myš HP 125
Napájení: 500W externí napájecí adaptér, až 90% účinnost, aktivní korekce PFC
Přední porty:
*2x USB Type-C® s přenosovou rychlostí 20 Gb/s
*4x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s
*1x konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty:
*2x USB Type-A s přenosovou rychlostí 5 Gb/s
*1x HDMI 2.1
*1x RJ-45
*1x zvukový linkový vstup/výstup
*3x USB 2.0 Type-A
*2x DisplayPort™ 2.1
Rozšiřující sloty:
*1x M.2 2230
*2x PCIe 3 x1
*1x PCIe 5 x16
Barva: Černá
Rozměry (ŠxHxV): 337 x 308 x 155 mm
Hmotnost: 5,51 kg
Záruka: 3 roky Next Business Day
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné stanice |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| EAN: | 821844443057 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ano |
| Bluetooth verze: | 5.3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 2 počet |
| DVI: | 0 počet |
| Eko produkt podle parametru EU: | Ano |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Kód výrobcu: | A40RGET#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Max.frekvence jádra CPU: | 5,3 GHz |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | G1i |
| Modelová rada: | HP Z1, NVIDIA RTX A1000 |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 3 |
| Paměť - rychlost: | 5600 MHz |
| Paměť RAM: | 32 GB |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Provedení: | Tower |
| Přesný model CPU: | U7-265 |
| PS/2: | 0 zadní |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C1025030016 |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilní |
| Thunderbolt 5: | 0 přední, 0 zadní |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 přední, 3 zadní |
| USB 3.x: | 4 přední, 2 zadní |
| USB 3.x Type-C: | 2 přední, 0 zadní |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 zadní, 0 přední |
| Velikost paměti VGA: | 8 GB |
| VGA: | 0 počet |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,4 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Výkon zdroja: | 500 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
