Universal Battery powerstation 2025 5K Black
Kód: 95860001073Podrobný popis
Mophie Powerstation Mini – kompaktní energie na cesty
Powerstation Mini je kapesní záchrana s kapacitou 5 000 mAh , která vám poskytne dostatek energie pro až jedno plné nabití telefonu . Díky USB-C portu s výkonem až 20 W a podporou Power Delivery nabijete svůj iPhone 15 Pro na 50 % za pouhých 30 minut .
Tento praktický pomocník nabízí až 28 hodin přehrávání videa , 2 hodiny streamování nebo 88 hodin poslechu hudby . Jediný USB-C port slouží jak pro nabíjení zařízení, tak pro dobíjení samotné powerbanky. Kompaktní rozměry zajišťují, že se pohodlně vejde do kapsy nebo tašky, a součástí balení je 9palcový USB-C silikonový kabel .
Klíčové vlastnosti
Kapacita 5 000 mAh – až jedno plné nabití telefonu.
USB-C PD port s výkonem 20 W pro rychlé nabíjení.
Nabíjení iPhonu na 50 % za 30 minut .
Kompaktní velikost – ideální na cesty.
USB-C kabel součástí balení.
2letá záruka.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PowerBanky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 840390341525 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Bezdrátové nabíjení: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 3.4 |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 5000 mAh, od 5000 do 5990 mAh mAh |
| Kód výrobcu: | 401117207 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.3x8.8x3.4 |
| Typ napájecího adaptéru: | Powerbanka |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
