Universal Battery powerstation 2025 25K Black
Kód: 958600010183Podrobný popis
Udržujte svá zařízení na cestách výkonná. Powerstation Ultra dokáže plně nabít MacBook Pro nebo dva iPady Pro. Powerstation Ultra nabízí 140W nabíjení. Nabíjejte více zařízení najednou pomocí tří portů USB-C. Powerstation Ultra se snadno vejde do tašky, takže máte záložní napájení pro notebook a další zařízení, ať jste kdekoli.
Rychlé nabíjení
140W port USB-C PD poskytuje ultrarychlé napájení pro váš notebook nebo jiná zařízení, když jste na cestách.
Až 5 nabití telefonu
Powerstation Ultra nabízí dostatek energie pro až pět nabití telefonu.
Obsahuje interní baterii s kapacitou 25 000 mAh
Powerstation Ultra má kapacitu, která splní vaše každodenní nároky.
Nabíjení tří zařízení najednou
Powerstation Ultra má tři porty USB-C.
Nabíjení a dobíjení
Všestranný port USB-C umožňuje nabít zařízení rekordním časem nebo jej použít k dobíjení Powerstation Ultra.
Kompaktní design
Přenosná Powerstation Ultra se snadno vejde do tašky.
LED kontrolky
Mějte přehled o zbývající energii.
Prémiové materiály
Odolný eloxovaný hliníkový exteriér a měkké silikonové koncovky.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PowerBanky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 840390311658 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 3.2 |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 25000 mAh, nad 12000 mAh mAh |
| Kód výrobcu: | 401114332 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20.7x11.5x3.2 |
| Typ napájecího adaptéru: | Powerbanka |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
