Essentials Snap+ Powerstation 10K - Black
Kód: 958600010184Podrobný popis
Dochází vám baterie? Nabíječka Essentials Snap+ Powerstation se magneticky připevňuje k zadní straně telefonu a umožňuje rychlé bezdrátové nabíjení výkonem až 15 W. Nabíjení začíná při kontaktu. Magnety zajišťují přesné zarovnání pro nepřerušovaný tok energie.
Bezdrátový výkon až 15 W
Nabíječka Essentials Snap+ Powerstation s certifikací Qi2 dokáže poskytnout bezdrátový výkon až 15 W pro operační systémy iOS a Android.
Až 100% nabití
Stačí ji připevnit k zadní straně telefonu a zapnout, je to tak jednoduché.
Vnitřní baterie s kapacitou 10 000 mAh
Nabije až dva plné telefony
Kompatibilní s MagSafe a Qi2
Vestavěné magnety, které spolupracují s MagSafe
Nabíjení při kontaktu
Když se telefon magneticky připevní k nabíječce Snap+ Powerstation, nabíjení se začne při kontaktu.
Všestranný port USB-C
Port USB-C můžete použít k nabíjení zařízení Snap+ PowerStation Mini nebo k připojení telefonu pomocí portu USB-C.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PowerBanky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| EAN: | 840390324047 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Bezdrátové nabíjení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 2.6 |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 10000 mAh, od 10000 do 11990 mAh mAh |
| Kód výrobcu: | 401115582 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20.3x10.9x2.6 |
| Typ napájecího adaptéru: | Powerbanka |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
