Essentials Magnetic wireless portable battery 10K
Kód: 958600010187Podrobný popis
Udržujte svá zařízení nabitá i na cestách s Mophie Snap+ Powerstation. Díky vestavěnému stojánku a kompatibilitě s MagSafe poskytuje rychlé bezdrátové nabíjení a zároveň udržuje telefon v perfektním pozorovacím úhlu.
Kapacita 10 000 mAh
Spolehlivý výkon pro více nabití.
Vstup/výstup USB-C (20 W)
Rychlé kabelové nabíjení vašich zařízení.
Bezdrátové nabíjení 15 W
Efektivní a rychlé bezdrátové napájení.
Kompatibilní s MagSafe
Bezpečné magnetické umístění pro iPhone a zařízení MagSafe.
Rozkládací stojánek
Pohodlné sledování bez použití rukou během nabíjení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | PowerBanky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| EAN: | 840390350466 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Bezdrátové nabíjení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 2.5 |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 10000 mAh, od 10000 do 11990 mAh mAh |
| Kód výrobcu: | 401118083 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20.3x10.9x2.5 |
| Typ napájecího adaptéru: | Powerbanka |
| Výkon nabíjení (W): | 20 max |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
