ER POWER Powerbanka ERPWBS5SG 5k mAh
Kód: 100002197523Podrobný popis
MagSafe
Magnetická powerbanka kompatibilní s MagSafe zajistí rychlé, efektivní a spolehlivé napájení. Nejsou třeba žádné kabely.
Ultra tenký design
Ultratenká a kompaktní powerbanka, která vám jednoduše vklouzne do kapsy nebo do tašky. Ideálně úchop i pro menší ruce. Poskytuje výkonné nabíjení, ať už budete kdekoliv. Navíc je vyrobena z odolného hliníku, který zajistí její dlouhou životnost.
Kapacita 5000mAh
Kapacita 5000mAh vám pohodlně vystačí na více než jedno nabití běžného smartphonu.
Všestranný USB-C port
Za pomoci USB-C portu powerbanku dobíjejte nebo jednoduše nabíjejte své zařízení.
Nabíjejte dvě zařízení najednou
Powerbank vám umožní nabíjení dvou zařízení současně. Jedno za pomocí bezdrátové nabíjecí plochy, druhé pak pomocí USB-C výstupu, ke kterému jednoduše připojíte kabel.
Výkon bezdrátové nabíjecí plochy 15W
Dodatočné parametre
| Kategória: | PowerBanky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594205634365 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Hloubka jedn. balení: | 2.2 |
| Hmotnosť: | 0.15 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 5000 mAh |
| Kód výrobcu: | ERPWBS5-SG |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 15.8x7.1x2.2 |
| Typ napájecího adaptéru: | Powerbanka |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
