Lexar/DDR4/32GB/3200MHz/CL22/1x32GB
Kód: 203124015Podrobný popis
Lexar DDR4-3200 UDIMM Desktop Memory
*Vysokorychlostní výkon
*Snadné zvládání více úkolů najednou
*Jednoduchá instalace
*Snadný upgrade
Model: Lexar DDR4
Rozhraní: 288-Pin UDIMM
Typ paměti: DDR4
Počet modulů v balení: 1
Určeno pro: Desktop
Kapacita paměti: 32 GB
Frekvence paměti: 3200 MHz
Podsvícení: ne
Časování: CL22
Korekce chyb (ECC): ne
XMP/EXPO: ne
Napětí: 1,2 V
Provozní teplota: -20 °C až 85 °C
Rozměry: 133,35 mm × 31,25 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 843367123810 |
| AMD EXPO: | Ne |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Chlazení: | Bez chlazení |
| Intel XMP: | Ne |
| Kód výrobcu: | LD4AU032G-B3200GSST |
| Modelová rada: | Lexar |
| Počet modulů v balení: | 1x32GB |
| Podpora korekce chyb: | žádná |
| Systém: | Desktop |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL22 |
| Frekvencia RAM: | 3200 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 32 GB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
