Kingston FURY Beast EXPO/DDR5/16GB/6400MHz/CL32/1x16GB/RGB/Black
Kód: 203800192Podrobný popis
Kingston FURY™ Beast DDR5 přináší nejnovější, nejmodernější technologii pro herní platformy nové generace. Vyšší rychlost, kapacita a spolehlivost – paměť DDR5 přichází s arzenálem vylepšených funkcí, například On-die ECC (ODECC) pro lepší stabilitu při mimořádných rychlostech, duální 32bitové podkanály pro zvýšení efektivity a integrovaný obvod řízení spotřeby v modulu (PMIC), který dodává šťávu tam, kde ji potřebujete nejvíc.
*Certifikace Intel XMP 3.0
*Certifikace pro AMD EXPO™
*Plug N Play při rychlosti 4800 MT/s (Vyšší frekvence se musí nastavit v BIOSu)
*Nízkoprofilový chladič. Nově navržené chladiče v černé nebo bílé barvě kombinují odvážný styl a vynikající funkci chlazení.
Typ paměti: DDR5
Kapacita paměti: 16GB
Počet modulů v balení: samostatný modul
Rychlost: 6400MT/s
Časování: CL32
Podsvícení: ANO
Napětí: 1,4V
Provozní teplota: 0 až 85°C
Rozměry: 133,4mm x 6,6mm x 34,8mm
Záruka: 10 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 740617343120 |
| AMD EXPO: | Ano |
| Barva chladiče: | Černá |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 1.4 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Chlazení: | Pasivní |
| Intel XMP: | Ano |
| Kód výrobcu: | KF564C32BBEA-16 |
| Modelová rada: | Kingston FURY Beast EXPO |
| Počet modulů v balení: | 1x16GB |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.8x5.5x1.4 |
| Systém: | Desktop |
| Záruka: | 120 |
| Časovanie RAM CL: | CL32 |
| Frekvencia RAM: | 6400 MHz |
| RGB podsvietenie: | Áno |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
