DELL Memory Upgrade - 16GB - 1Rx8 DDR5 UDIMM 4800 MT/s ECC - T360,R360
Kód: D-AC027075Podrobný popis
Dell Memory Upgrade - 16GB - 1Rx8 DDR5 UDIMM 4800 MT/s ECC
Součástka výrobce : SNPG00XJC/16G
Součástka Dell : AC027075
Kompatibilita
Tento produkt je kompatibilní s DELL systémy:
PowerEdge R360 (kompatibilní pouze s modely s 4800 MT/s)
PowerEdge T360 (kompatibilní pouze s modely s 4800 MT/s)
Precision Workstation 3660 Tower
Precision Workstation 3660XE Tower
a další.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pamäte RAM pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 5397184725566 |
| Barva chladiče: | Bez chladiče |
| Hloubka jedn. balení: | 0.8 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | AC027075 |
| Modelová rada: | Dell |
| Počet modulů v balení: | 1x16GB |
| Podpora korekce chyb: | ECC |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.6x4.7x0.8 |
| Systém: | Server |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Časovanie RAM CL: | - |
| Frekvencia RAM: | 4800 MHz |
| RGB podsvietenie: | Nie |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 16 GB |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
