Dell Euro 130W AC Adapter 4.5mm With 1M Power Cord (Kit) PCR
Kód: D-N-492-AGNSPodrobný popis
130 wattový napájecí adaptér Dell umožňuje práci s notebookem a nabíjení baterie z elektrické sítě. Napájecí adaptér už nemusíte nosit mezi domovem a kanceláří. Pořiďte si k notebooku druhý adaptér, jeden nechávejte v kanceláři a s druhým pracujte doma nebo na cestách. 130 wattový napájecí adaptér Dell™ umožňuje práci s notebookem a nabíjení baterie z elektrické sítě. Tento produkt byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej použijete v počítači Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.
Vlastnosti
* Typ zařízení: Napájecí adaptér
* Příkon: 130 W
* Velikost stejnosměrného konektoru: 4,5 mm
Kompatibilita
* Dell Precision 5510
* Dell Precision 5520
* Dell Precision M3800
* Dell XPS 14Z L412Z
* Dell XPS 15 (7590)
* Dell XPS 15 (9530)
* Dell XPS 15 (9550)
* Dell XPS 15 (9560)
* Dell XPS 15 (9570)
* Dell XPS 15 L521X
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| EAN: | 5397184115213 |
| Hloubka jedn. balení: | 4.4 |
| Hmotnosť: | 0.46 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | 450-AGNS |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 25x17.4x4.4 |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Výkon zdroja: | 130 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
