DELL AC Adaptér 240W/ 3-pin/ 1m kabel/ pro Precision/ Alienware/ Inspiron G15 (551x)
Kód: D-N-450-ABITPodrobný popis
Napájecí adaptér už nemusíte nosit mezi domovem a kanceláří. Pořiďte si k notebooku druhý adaptér, jeden nechávejte v kanceláři a s druhým pracujte doma nebo na cestách. 240 wattový napájecí adaptér Dell™ umožňuje práci s notebookem a nabíjení baterie z elektrické sítě. Tento produkt byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej použijete v počítači Dell, vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.
Vlastnosti a přínosy
* Typ zařízení: Napájecí adaptér
* Příkon: 240 W
Hlavní výhody
* 240 wattový napájecí adaptér Dell umožňuje práci s notebookem a nabíjení baterie z elektrické sítě.
* Tento produkt byl testován a ověřen v počítačích Dell. Pokud jej použijete v počítači Dell
* vztahuje se na něj technická podpora společnosti Dell.
Kompatibilita
* Dell Alienware M17x
* Dell Alienware M18x
* Dell Precision M6400
* Dell Precision M6500
* Dell Precision M6600
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.99 kg |
| EAN: | 4250254502591 |
| Hloubka jedn. balení: | 31.6 |
| Hmotnosť: | 0.99 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | 450-ABIT |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 24.6x18.9x31.6 |
| Síťový kabel: | Ano |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Výkon zdroja: | 240 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
