DELL 130W USB-C AC Adapter with 1m power cord (Kit) EU
Kód: D-N-450-AHRGPodrobný popis
Přehled
Napájecí adaptér už nemusíte přenášet mezi domovem a kanceláří. Pořiďte si k notebooku druhý adaptér, jeden nechávejte v kanceláři a s druhým pracujte doma nebo na cestách.
Tento 130W napájecí adaptér značky Dell™ je konstruován tak, aby vyhovoval potřebám vašeho notebooku Dell™. S Male USB-C konektor, umožňuje práci s počítačem a současné nabíjení baterie z elektrické sítě.
Vlastnosti
- Nabízí 130 Watt k dostatečnému napájení a nabíjení vašeho notebooku
- 1m napájecí kabel je součástí balení
- Obsahuje gumový popruh pro snadnou správu kabelů
- Je dodáván v balení s napájecím kabelem o délce 1m
Kompatibilita
Latitude 7370
Latitude 5285 2-in-1
Latitude 5289 2-in-1
Latitude 5290
Latitude 7390
Latitude 7389 2-in-1
Latitude 7212 Rugged
Latitude 7390 2-in-1
Latitude 7400 2-in-1
Latitude 5290 2-in-1
Latitude 5501
Latitude 5401
XPS 9250
XPS 9575 2-in-1
Precision 3541
Dodatočné parametre
| Kategória: | Originálne adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| EAN: | 5397184223185 |
| Hloubka jedn. balení: | 5.9 |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Kabel k napájení NTB: | Ano |
| Kód výrobcu: | 450-AHRG |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet konektorů: | 1 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 27.9x18.4x5.9 |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Výkon zdroja: | 130 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
