LENOVO NTB Thinkpad T14s AMD G6 - Ryzen AI 7 PRO 350 ,14" 2.8K OLED Touch,32GB,1TBSSD,5G,IRcam,W11P
Kód: 806270Podrobný popis
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Grafická Karta | Integrated AMD Radeon 860M Graphics |
| Chipset | AMD SoC Platform |
| Paměť | 32GB Soldered LPDDR5x-7500 |
| Paměťové sloty | 1x soldered na základní desce, žádný slot |
| Max. Paměť | 32GB soldered paměť, nerozšířitelná |
| Úložiště | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 |
| Podporovaná Úložiště | 1x disk, 1x M.2 2280 SSD až 1TB |
| Optická Mechanika | Ne |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec |
| Reproduktory | Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio |
| Kamera | 5.0Mp + IR s ThinkShutter |
| Mikrofon | 2x |
| Baterie | Integrovaná 58Wh |
| Max. výdrž na baterii | až 10 hodin |
| Napájecí Adaptér | 65W USB-C |
| DESIGN | |
| Displej | 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500nits Anti-glare / Anti-reflection / Anti-smudge, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, Dolby Vision, Touch |
| Dotyková obrazovka | Ano |
| Klávesnice | Podsvícená, CZ/SK |
| Barva | Černá |
| Materiál | Karbonové vlákno hybridní (Kryt), Hliník (Tělo) |
| Rozměry (ŠxHxV) | 313.6 x 219.4 x 16.9 mm |
| Hmotnost | od 1,37kg |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64, CZ/SK/ENG |
| Dodávaný software | Lenovo AI Now |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Ne |
| WLAN + Bluetooth | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4 |
| WWAN | Quectel RM520N-GL, 5G Sub-6 GHz, s integrovanou eSIM |
| SIM Karta | Ne |
| NFC | Ne |
| Standardní porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Stále napájený) 2x USB4 40Gbps (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) |
| Volitelné Porty (Nakonfigurované) | 1x Nano-SIM card slot (WWAN modely) 1x Smart card reader |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čtečka SmartCard | Čtečka SmartCard |
| Bezpečnostní Chip | Diskrétní TPM 2.0 |
| Čtečka otisků prstů | Styl Dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku pro zapnutí |
| Fyzický zámek | Kensington Security Slot |
| Další zabezpečení | Kryt kamery ThinkShutter IR kamera pro Windows HelloSnímání přítomnosti uživatele na základě počítačového vidění na obrazovém signálovém procesoru (ISP) |
| OVLADATELNOST | |
| Správa systému | DASH |
| SERVIS | |
| Základní záruka | 3 roky v servise |
| Zahrnutý Upgrade | 3 roky Premier Onsite |
| CERTIFIKACE | |
| Zelená certifikace | ENERGY STAR 8.0 ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified 9.0 |
| Mil-Spec Testy | MIL-STD-810H - splněno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů);On-Site |
| Hmotnosť: | 2.085 kg |
| EAN: | 199271399859 |
| Délka: | 46 cm |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| Grafická karta: | AMD Radeon Graphics |
| Hmotnosť: | 2.085 kg |
| Hmotnost notebooku: | Nižší než 1.5 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Lokalizace klávesnice: | CZ/SK |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách): | 10 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet jader: | 8 |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Podpora AI: | Ano |
| Rozhraní: | 3.5mm Jack |
| Šířka: | 7 cm |
| TDP: | 28 |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výkon CPU dle PassMark: | 24103 |
| Výška: | 30.5 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů), On-Site |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 2880x1800 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Uhlopriečka: | 14 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
