ASUS NTB Vivobook S16 (S3607AA-OLED047WZ), Ultra 5 325, 16" 1920 x 1200, 32GB, 512GB SSD, Intel Graphics, W11 Pro, Gray
Kód: 2910478Podrobný popis
ASUS NTB Vivobook S16 (S3607AA-OLED047WZ)
Part Number: S3607AA-OLED047WZ
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core™ Ultra 5 Processor 325
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Jas: 300 nits
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: M.2 NVMe™ PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků baterie: 4
Popis napájení
Bez Napájecího Adaptéru – Použijte USB-C 68W
Fyzické charakteristiky
Barva: Matte Gray
Specifikace: Aluminium
Rozměry (ŠxVxH): 35.70 x 25.06 x 1.59 ~ 1.79 cm
Hmotnost (přibližná): 1,70 kg
Více informací o Perfektní Záruce na: ASUS Perfektní záruka
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.54 kg |
| EAN: | 4711636519069 |
| Adresa výrobce: | ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, ProductSafety@asus.com |
| Délka: | 49 cm |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Hmotnosť: | 2.54 kg |
| Hmotnost notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Lokalizace klávesnice: | CZ |
| Modelová rada: | Intel® Graphics |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Počet článků baterie: | 4 |
| Použití: | Kancelářský |
| Rozhraní: | USB Type-C |
| Šířka: | 7 cm |
| Typ baterie: | Li-ion |
| Typ disku: | SSD |
| Typ panelu: | OLED |
| Typ zařízení: | Notebook |
| Velikost paměti RAM (GB): | 32 |
| Výbava: | Web kamera |
| Výška: | 31.5 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1200 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Uhlopriečka: | 16 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
