LG 49VL5PJ
Kód: 208027006593Podrobný popis
* 24/7
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: Direct
Úhlopříčka [palce]: 49"
Rozlišení: 1,920 x 1,080 (FHD)
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: (Haze) 3%
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1,000:1
Odezva [ms]: 8 ms (G to G)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 x 178
Počet barev: 1.07 M
Konektory:
*Input: HDMI 2 (HDCP 2.2), DP (HDCP 2.2), DVI-D (HDCP 1.4), Audio In, RS-232C In, RJ45 (LAN), IR In, USB 2.0 Type A
*Output: DP Out (Input : HDMI / DVI / DP), Audio Out, RS-232C Out
Napájení: vestavěné, AC 100-240V~, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 110 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na zeď: 600 x 400
Orientace: Portrait / Landscape
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1,077.6 x 607.8 x 89.7 mm
Hmotnost [kg]: 17.8 Kg
Záruka: 36 měs.
https://www.lg.com/sg/business/digital-signage/lg-49vl5pj-a#
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 22.2 kg |
| EAN: | 8806091383150 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | Nemá W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Doba provozu: | 24/7 |
| Dotyková obrazovka: | Ne |
| DP počet: | 2 |
| Flicker Free: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 78 |
| Hmotnosť: | 22.2 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Jas: | 500 cd/m2=nits |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 500 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 401 - 500 |
| Kód výrobcu: | 49VL5PJ-A.AEU |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Kontrast: | 1 000:1 statický |
| LED podsvícení: | Ano |
| Model: | 49VL5PJ |
| Modelová rada: | LG |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Počet pixelů na šířku: | 1920 |
| Počet pixelů na výšku: | 1080 |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ne |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 600 x 400 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 121x26x78 |
| Rozměry: | 1077,6 x 607,8 x 89,7 ŠxVxH mm |
| Spotřeba energie: | 110 W |
| Typ panelu: | IPS |
| Uhlopriečka rozsah: | 47" - 50" |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon repro: | Nemá W |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Značka: | LG |
| Způsob použití: | Komerční/Vzdělávací |
| Doba odozvy: | 8 |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 49 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
