LENOVO LCD ThinkVision E27-40 - 27",IPS,16:9,1920x1080,178/178,4/6ms,300cd/m2,1500:1,HDMI,DP,VGA,VESA,PIVOT,3Y
Kód: 8055514Podrobný popis
Lenovo ThinkVision E27-40
*27"
*IPS Displej
*100Hz
Typ obrazovky: In-Plane Switching (IPS)
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 1920x1080
Rozteč bodu [mm]: 0.3114
Obnovovací frekvence [Hz]: 100
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16.7 Million
Reproduktory: 2Wx2
USB konektory:
*Ne
Video konektory:
*1x HDMI® 1.4
*1x DP 1.2
*1x VGA
Síťové konektory:
*Ne
Napájení: Integrované
Spotřeba (typická / max.) [W]: 16.3W / 34W
Montáž na zeď: VESA 100x100mm
Naklápění monitoru: Naklápění, Otáčení, Pivot, Výškově nastavitelný
Barva: Raven Black
Rozměry (se stojanem, ŠxHxV mm): 613,1 x 220 x 383,5-538,5 mm
Hmotnost [kg]: 6,2
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision_E27_40?M=64BCMAT4EU
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.22 kg |
| EAN: | 198157546882 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 45.8 |
| Hmotnosť: | 8.22 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | 64BCMAT4EU |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ano D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | E27-40 |
| Modelová rada: | Lenovo ThinkVision |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 70.3x17.1x45.8 |
| Rozměry: | 539,8 x 498,4 x 178,6 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,3114 mm |
| Spotřeba energie: | 13 W |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1025050155 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | Nepodporuje W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 4 |
| Obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
