Lenovo/L27h-4A/27"/IPS/QHD/100Hz/1ms/Šedá/3R
Kód: LNM67C0UAC6EUSPodrobný popis
Lenovo L27h-4A
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 2560x1440
Rozteč bodu [mm]: 0.2331x0.2331
Obnovovací frekvence [Hz]: 48-100
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 1 500:1
Odezva [ms]: 1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16.7 mil.
Reproduktory: 2x 3W
Konektory:
*1x USB-C® (USB 5Gbps, with USB PD 3.0 75W and DisplayPort™ 1.4 Alt Mode HBR2, USB upstream)
*4x USB-A (USB 5Gbps, USB downstream)
*2x HDMI® 2.1 TMDS
*1x DP 1.4 (HBR2)
Napájení: Integrované
Spotřeba [W]: 21,7
Třída energetické náročnosti: E
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand
Barva: Cloud Grey
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 613.2 x 196.2 x 571.6
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 613.2 x 41.0 x 356.7
Hmotnost [kg]: 8.87 kg
Obsah balení:
*Monitor with stand
*1x USB-C® to USB-C cable (1.8m)
*1x Power cable (1.8m)
*Quick setup guide
*Warranty booklet
Záruka: 3 Roky
Stránky výrobce: https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_L27h_4A?M=67C0UAC6EU
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 8.61 kg |
| EAN: | 197530796524 |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Šedá |
| Celkový výkon repro: | 6 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 350 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Hloubka jedn. balení: | 48.1 |
| Hmotnosť: | 8.61 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Kód výrobcu: | 67C0UAC6EU |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | L27h-4A |
| Modelová rada: | Lenovo |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení - standard: | wQHD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 69.1x15.3x48.1 |
| Rozměry: | 613,2 x 196,2 x 571,6 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,2331 mm |
| Spotřeba energie: | 22 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 75 W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 1 |
| Obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
