DELL LCD S2425HSM - 23,8"/FHD/IPS/1920x1080/16:9/144Hz/1ms/1500:1/300 cd/m2/HDMI/VESA/PIVOT/3YNBD (210-BSZD)
Kód: 210-BSZDPodrobný popis
*Anti-glare
*Eye Comfort Technology
*Low Blue Light
*Flicker-free
*Cable Lock Slot
*BFR Free
*PVC Free
*Arsenic-free Glass
*Mercury-free
*sRGB
Displej
*Viditelná úhlopříčka: 23,8
*Typ panelu: IPS
*Povrch displeje obrazovky: Anti-glare
*Maximální přednastavené rozlišení: 1920 x 1080 at 144Hz
*Pozorovací úhel: 178/178
*Rozteč pixelů: 0.27450 mm x 0.27450 mm
*Pixely na palec (PPI): 93
*Kontrastní poměr: 1,500:1
*Poměr stran: 16:9
*Jas: 300 cd/m2
*Doba odezvy: 1 ms MPRT, 4 ms GTG (Extreme Mode), 5 ms GTG (Fast), 8 ms GTG
Konektivita
* 2 HDMI (HDCP1.4) (Support up to 1920 x 1080 144Hz, as per specified in HDMI1.4)
Rozměry
*Výška se stojanem: 457,03 mm
*Šířka se stojanem: 537,64 mm
*Hloubka se stojanem: 191,82 mm
*Výška bez stojanu: 313,73 mm
*Šířka bez stojanu: 537,64 mm
*Hloubka bez stojanu: 58,72 mm
*Hmotnost (pouze monitor – pro zavěšení VESA): 3,03 kg
*Hmotnost (se stojanem): 5,01 kg
Napájení
*Požadované napětí: 100 V AC až 240 V AC
*Spotřeba energie při běžném provozu: 14,30/ Max. 39 W
*Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0,5 W
Rozsah teplot
*Min Operating Temperature: 0 ° C až 40 ° C
*Max Operating Temperature: -20 ° C až 60 ° C
Rozsah provozní vlhkosti
* 10 % až 80 % (bez kondenzace)
Přizpůsobení
*Výškově nastavitelný stojan: 110 mm
*Naklonění: -5 ° až 21 °
*Otáčení: 30 ° až 30 °
*Pivot: +/-90 °
Vesa uchycení: 100 × 100
Obsah balení: Monitor, Stojánek, QR karta, Bezpečnostní, environmentální a regulační informace
Záruka
*Typ: 3-Year Advanced Exchange Service and Premium Panel Exchange
Služba Premium Panel Exchange
Služba Dell Premium Panel Exchange umožňuje bezplatnou výměnu monitoru v době trvání omezené záruky na hardware i v případě, že najdete jediný vadný světlý pixel.
Služba Advanced Exchange Service
Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor.
Stránky výrobce
* https://www.dell.com/en-uk/shop/dell-24-plus-monitor-s2425hsm/apd/210-bszd/monitors-monitor-accessories
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.85 kg |
| EAN: | 5397184962978 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Bílá |
| Celkový výkon repro: | 3 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 300 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 0 počet |
| Eko produkt podle parametru EU: | Ne |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 14.6 |
| Hmotnosť: | 6.85 kg |
| Jiné: | ENERGY STAR 8.0 |
| Kód výrobcu: | 210-BSZD |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | S2425HSM |
| Modelová rada: | Dell Plus |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 62.7x37.9x14.6 |
| Rozměry: | 537,64 × 457,03 × 191,82 mm ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,27450 mm |
| Spotřeba energie: | 14 W |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Třída energetické účinnosti: | D |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 36 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 1 |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
