DELL LCD AW2726DM - 27"/FQHD/IPS/2560x1440/16:9/240Hz/0.03ms/1500000:1/200 cd/m2/HDMI/DP/VESA/3YNBD (210-BVWB)
Kód: 210-BVWBPodrobný popis
Technické parametre
IPS |
2560 x 1440 FHD |
200 cd/m2 |
0.03 ms GTG |
| - |
| 16:9 |
| 27" |
0.22920 0.22920 mm |
1500 000 :1 |
1.07 Bilion Colours |
| LED edgelight system |
| VESA, PIVOT |
Rozmery a váha
| Šírka:609.31cm- Hĺbka: 41.95mm- Výška: od 523.32mm- Váha: 5.9kg |
| - |
Konektivita
|
Ostatné
|
3-year extended exchange service and premium panel replacement |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnosť: | 8.45 kg |
| EAN: | 5397321030553 |
| Barva: | Černá |
| DisplayPort (počet): | 1 |
| Domácnost: | Ano |
| Dotykový displej: | Ne |
| Dropshipment - Alza: | Ano |
| Energetická třída: | E |
| EPREL ID: | 2568258 |
| Filmy: | Ano |
| Grafika: | Ne |
| HDMI počet: | 2 |
| Hmotnosť: | 3,9 kg, 8.45000 kg |
| Hmotnost s držákem/stojanem: | 5,9 kg |
| Id informační list výrobku: | 2568258 |
| Integrovaný tuner: | Ne |
| Jas: | 200 cd/m2 |
| Kancelář: | Ano |
| Kontrast dynamický: | 1 500 000 : 1 |
| Otočný podstavec: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Pohotovostní spotřeba: | 0,3 W |
| Poměr stran: | 16 : 9 |
| Pozorovací úhly (H/V (°)): | 178/178 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Rozměry: | 609,31 × 523,32 × 233,4 mm |
| Sluchátkový výstup (počet): | 1 |
| Spotřeba: | 21 W |
| Synchronizace obrazu: | FreeSync |
| Televize: | Ne |
| Typ panelu: | OLED |
| USB Hub: | Ne |
| Velikost bodu: | 0,2292 mm |
| VESA rozměr: | 100 × 100 |
| VESA uchycení: | Ano |
| Vestavěné reproduktory: | Ne |
| Výškově stavitelný: | Ano |
| Webkamera přední: | Ne |
| Zakřivený: | ne |
| Záruka: | 36 měsíců, 36 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 36 měsíce |
| Doba odozvy: | 0,03 |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1440 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
