AOC MT 27" 27E4CV - 1920x1080,IPS,120Hz,1xHDMI,1xDP,USBhub,USB-C,PD,RJ45,Repro,Pivot
Kód: 208833004275Podrobný popis
Model 27E4CV nabízí 27" FHD displej se 120Hz obnovovací frekvencí a hardwarovou technologií redukce modrého světla, která zajišťuje ostrý a šetrný obraz pro oči. Díky dokovací stanici s podporou 90W Power Delivery a elegantnímu designu představuje ideální řešení pro zvýšení produktivity a zefektivnění pracovního prostoru.
*Rozlišení FHD
*120Hz obnovovací frekvence
*Výškově nastavitelný stojan
*USB-C
*Anti-Blue light
*Napájení 90 W
*Adaptive Sync
*Flicker Free
*Zámek Kensington
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 1920 x 1080
Rozteč bodu [mm]: 0,3114
Obnovovací frekvence [Hz]: 120 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Antireflexní (AG)
Jas [cd/m2]: 300 cd/m2
Kontrast: 1500:1
Odezva [ms]: 4 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 milionu
Reproduktory: 2 W x 2
Konektory:
*HDMI 1.4 x 1
*DisplayPort 1.4 x 1, DisplayPort Out
*DisplayPort output: 1x DP-Out 1.4
*Digitální HDCP (verze HDMI): HDCP 1.4/2.2
*Rozhraní USB-C: USB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 90 W)
*Rozbočovač USB: Ano
*Vysokorychlostní rozbočovač USB: USB 3.2 (Gen 1)
*Porty USB pro downstream: 4
*Port USB pro rychlé nabíjení: Ano
*RJ45: 1x 10M/100M/1G
*Audio výstup: 1x Audio out
Napájení: Interní
Spotřeba [W]: 13
Stand By režim [W]: 0,3
Třída energetické náročnosti: C
Montáž na zeď: 100 x 100
Ergonomie: Naklonění -5/+23, výška 150 mm, natočení 175°±5, otočení -90°~90°
Barva: Černá
Rozměry a hmotnost:
*Rozměry produktu včetně základny (Š×V×H): 616 × 398,7~548,7 × 222 mm
*Rozměry produktu bez základny (Š×V×H): 616 × 361,5 × 51,7 mm
*Rozměry balení (Š×V×H): 730 × 480 × 139 mm
*Hrubá hmotnost včetně balení: 8,75 kg
*Čistá hmotnost bez balení: 6,25 kg
*Hmotnost bez stojanu: 4,24 kg
Obsah balení: HDMI kabel 1,8 m, DisplayPort kabel 1,8 m, napájecí kabel, kabel USB-C na C 1.5 m
TCO Certified: Ano
Záruka: 36 měs.
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 8.93 kg |
| EAN: | 4038986182805 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Barevná hloubka: | 16,7 milionu |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| DP: | 1 počet |
| Flicker Free: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 14.5 |
| Hmotnosť: | 8.93 kg |
| Integrovaný zdroj: | Interní |
| Jas: | 300 cd/m2=nits |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 300 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 251 - 400 |
| Kód výrobcu: | 27E4CV |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Kontrast: | 1 500:1 statický |
| Model: | 27E4CV |
| Modelová rada: | AOC |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ano |
| Power Delivery: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení - standard: | Full HD |
| Rozměr VESA uchycení: | 100 x 100 mm |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 73.1x47.8x14.5 |
| Rozměry: | 616 × 548,7 × 222 ŠxVxH mm |
| Rozteč bodů: | 0,3114 mm |
| Spotřeba energie: | 13 W |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | D1025090216 |
| Třída energetické účinnosti: | C |
| Typ panelu: | IPS |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| VESA standard: | Ano |
| Výkon Power Delivery: | 90 W |
| Výkon repro: | 4 W |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| Záruka: | 60 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Doba odozvy: | 4 |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 Hz |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 27 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
