ACER LCD Nitro VG270UGbmiipx 27",QHD IPS LED,120Hz,250nits,178/178,1ms,VESA,Audio,Repro,HDMI,DP,Black
Kód: 18783009412VG271UPodrobný popis
Acer Nitro VG270UGbmiipx
* AMD FreeSync™
* HDR10
* 99% sRGB
* BlueLight Shield
* HDMI + DP kabel
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka: 27" (68,6cm)
Rozlišení: QHD (2560x1440)
Obnovovací frekvence: 100Hz
Poměr stran: 16:9
Jas: 250 nitů
Odezva: 1ms (VRB)
Pozorovací úhly (H/V): 178°/178°
Počet barev: 16,7 milionu
Audio: 2x 2W
Porty:
* 2x HDMI (2.0)
* 1x DP (1.2)
* 1x audio out
* 1x napájecí konektor
Montáž na zeď: VESA 100x100
Naklápění monitoru: -5° ~ +25°
Barva: černá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.9 kg |
| EAN: | 4711474324559 |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| Celkový výkon repro: | 4 W |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - jas: | 250 cd/m2=nits |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| Farba: | Černá |
| Flicker Free: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| HDR: | HDR10 |
| Hmotnosť: | 5.9 kg |
| Jas (cd/m2=nits) - přesný: | 250 |
| Jas (cd/m2=nits) - rozsah: | 100 - 250 |
| Kód výrobcu: | UM.HV0EE.G05 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Model: | VG270UE |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Pivot: | Ne |
| Repro: | Ano |
| Typ panelu: | IPS |
| VESA standard: | Ano |
| Záruka: | 24 |
| Doba odozvy: | 1 ms |
| Farebná hĺbka: | 16,7 milionu |
| Herné prevedenie: | Ano |
| Hĺbka jedn. balenie: | 44 |
| Modelový rad: | Acer Nitro |
| Obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov na palete: | 62 |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178°/178° |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Rozlíšenie: | 2560x1440 |
| Rozlíšenie - štandard: | QHD |
| Rozmer VESA uchytenie: | 100 x 100 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 70x12x44 |
| Rozteč bodov: | 0,275 mm |
| Spôsob použitia: | Herní |
| Šírka jedn. balenie: | 70 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ balenia palety: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 27 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Výška jedn. balenie: | 12 |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
