ACER LCD KA242YP6bip 60cm 23.8'' FHD ZeroFrame IPS 144Hz 16:9 1ms(VRB) 250nits HDMI DP FreeSync EU MPRII Black H.cable x
Kód: 11295377Podrobný popis
ACER LCD KA242YP6bip 60cm 23.8''
Part Number: UM.QX2EE.601
Základní parametry
Úhlopříčka displeje: 60cm (23.8")
Nativní rozlišení: FHD 1920 x 1080
Typ displeje: Matný
Jas [cd/m2]: 250
Frekvence [Hz]: 144
Kontrast: 1500:1
Barevný gamut: 99% sRGB
Poměr stran: 16:9
Technologie
Typ displeje: IPS
Povrch displeje: N/A
LED podsvícení: Ano
Blue light shield: Ano
Flicker-Less: Ano
Zvuk
Reproduktory: Ano
Typ reproduktorů: 2W x 2
Zobrazovací úhly
Úhel horizontálního pohledu [°]: 178
Úhel vertikálního pohledu [°]: 178
Vstupy/Výstupy
1xHDMI(1.4)
1xDP(1.2)
Výbava
FreeSync: Ano
VESA: Ano
Rozměry VESA: 100x100
Fyzické charakteristiky
Barva: Black
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 4.95 kg |
| EAN: | 4711474434678 |
| Barevná hloubka (bit): | 6 |
| Délka: | 59.5 cm |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| HDMI počet: | 1 |
| Hmotnosť: | 4.95 kg |
| Jas (cd/m2): | 250 |
| Kontrast:1: | 1500 |
| Rozhraní: | DisplayPort |
| Šířka: | 13.5 cm |
| Typ panelu: | IPS |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Výbava: | Redukce modrého světla |
| Výška: | 38.5 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Doba odozvy: | 1 |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Povrch displeja: | Matný |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 |
| Uhlopriečka: | 23,8 " |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
