MSI Cubi/NUC AI+ 2MG-001EU/Mini/U7-258V/32GB/1TB/Intel int/W11P/3R
Kód: 1882100073Podrobný popis
Cubi NUC AI+ 2MG-001EU
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 7 processor 258V
Paměť: 32 GB Memory on Package (MOP)
Počet slotů (celkem/volných): 0/0
Maximální velikost paměti: 32 GB
Pevný disk: 1TB PCIe GEN4x4 w/o DRAM NVMe, M.2-2280 M-KEY
Audio: 2-Channel High Definition Audio
Chlazení: Air cooling
Síť: 2x Intel I226-V
Bezdrátová komunikace:
*Wi-Fi 6E
*Bluetooth 5.3
Klávesnice: Ne
Myš: Ne
Napájení: 120W
Přední porty:
*2x USB 3.2 Gen 2 (10G) Type A
*1x Mic-in/Headphone-out combo
*1x Card Reader
*1x Copilot Button
Zadní porty:
*2x USB 2.0 Type A (R)
*2x Thunderbolt 4
*2x RJ45
*2x WiFi Antenna
*1x HDMI (2.1) out
Rozšiřující sloty: Ne
Barva: Černá
Rozměry: 135.6 x 132.5 x 50.1
Hmotnost: 0.667
Záruka: 36 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mini počítače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.65 kg |
| EAN: | 4711377342421 |
| Audio 3,5mm jack: | Ne |
| BlueTooth: | Ano |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 0 počet |
| DVI: | 0 počet |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 2,5 Gbs |
| Farba: | Černá |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hmotnosť: | 1.65 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | Cubi NUC AI+ 2MG-001EU |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | NUC AI+ 2MG-001EU |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Myš: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 47 |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Přesný model CPU: | U7-258V |
| PS/2: | 0 zadný |
| Thunderbolt 3: | Ano kompatibilný |
| Thunderbolt 5: | 0 predné, 0 zadný |
| TPM 2.0: | Ne |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| USB 2.0: | 0 predný, 2 zadný |
| USB 3.x: | 0 zadný, 2 predný |
| USB 3.x Type-C: | 0 zadný, 0 predný |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 predný, 2 zadný |
| VESA standard: | Ano |
| VGA: | 0 počet |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| Záruka: | 24 |
| Bluetooth verzia: | 5.3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Generácia/rada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Hĺbka jedn. balenie: | 9.9 |
| Klávesnica: | Ne |
| Max.frekvencia jadra CPU: | 4,8 GHz |
| Modelový rad: | MSI Cubi |
| Modelový rad GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Operačná pamäť: | 32 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 10 |
| Počet LAN portov: | 2 |
| Prevedenie: | Mini PC |
| Rozhranie SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 22.2x21.1x9.9 |
| Šírka jedn. balenie: | 22.2 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Výkon napájacieho zdroja: | 120 W |
| Výrobca CPU: | Intel |
| Výška jedn. balenie: | 21.1 |
| Zabezpečenie zámkom: | Kensington Lock |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,2 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
