HP ProDesk 4/G1i/SFF/U5-235/16GB/512GB/Intel int/W11P/3R
Kód: HP-D8LM9ETPodrobný popis
HP ProDesk 4 SFF G1i Desktop AI PC
Operační systém: Windows 11 Pro
Procesor: Intel Core Ultra 5 235 (až 5.0 GHz s Intel Turbo Boost Technology, 24MB L3 cache, 14 jader, 14 vláken)
Paměť: 16GB DDR5-5600MT/s (1x 16GB)
Počet slotů (celkem/volných): 2/1
Pevný disk: 512GB PCIe NVMe M.2 SSD
Grafická karta: Intel Graphics (Integrovaná)
Audio: Kodek Realtek ALC3252, univerzální konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP
Síť: Ano
Klávesnice: HP 125 v2 Drátová klávesnice
Myš: HP 125 Drátová myš
Napájení: 180W
Přední porty:
*1x USB typ C s přenosovou rychlostí 10Gbit/s
*3x USB typ A s přenosovou rychlostí 10Gbit/s
*1x konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty:
*2x USB typ A s přenosovou rychlostí 5Gbit/s
*1x HDMI 2.1
*1x RJ-45
*1x zvukový výstup
*1x napájecí konektor
*3x USB typ A s přenosovou rychlostí 480Mb/s
*1x DisplayPort 2.1
Rozšiřující sloty:
*1x M.2 2230
*2x M.2 2280
*1x PCIe 4 x16
*1x PCIe 4 x11 slot M.2 2230 pro WLAN
*2x M.2 2280 pro úložiště
Barva: černá
Rozměry: 303x308x100mm
Hmotnost: 4,55kg
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 5.6 kg |
| EAN: | 821844491225 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hloubka jedn. balení: | 39.5 |
| Hmotnosť: | 5.6 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Kód výrobcu: | D8LM9ET#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Max.frekvence jádra CPU: | 5,0 GHz |
| Model: | G1i |
| Modelová rada: | HP ProDesk 4, Intel Arc/Intel Graphics |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost: | 5600 MHz |
| Paměť RAM: | 16 GB |
| Počet jader CPU: | 14 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Provedení: | Small Form Factor |
| Přesný model CPU: | U5-235 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 50x20x39.5 |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilní |
| Thunderbolt 5: | 0 přední, 0 zadní |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 přední, 3 zadní |
| USB 3.x: | 2 zadní, 3 přední |
| USB 3.x Type-C: | 0 zadní, 1 přední |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 zadní, 0 přední |
| VGA: | 0 počet |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 3,4 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Výkon zdroja: | 180 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
