HP Elite/805 G9/SFF/R5-8500G/16GB/512GB/AMD int/W11H/3R
Kód: HP-A55S8ETPodrobný popis
HP Elite SFF 805 G9
* HP Wolf Security
* HP Sure Sense
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 5 8500G (6 jader, 12 vláken, 3,5/5,0 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 16GB DDR5-5600 MT/s
Počet slotů (celkem/volných): 4 sloty DIMM (4/3)
Pevný disk: 512GB SSD PCIe® NVMe™ M.2
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 740M
Audio: kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP
Síť: ano
Bezdrátová komunikace: ne
Klávesnice: HP 125 USB
Myš: HP 125 USB
Napájení: 260W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC
Přední porty:
* 1× USB-C® s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s
* 4× USB-A s přenosovou rychlostí 10 Gb/s
* 1× kombinovaný zvukový konektor pro sluchátka/mikrofon
Zadní porty:
* 2× USB-A s přenosovou rychlostí 5 Gbit/s
* 4× USB-A 2.0
* 1× HDMI 2.1
* 1× DisplayPort™ 1.4a
* 1× RJ-45
* 1× zvukový vstup/výstup
* 1× napájecí konektor
Rozšiřující sloty:
* 1× M.2 2230
* 1× PCIe 3 x1
* 2× M.2 2280
* 1× PCIe 4 x16
Barva: černá
Rozměry: 338x308x100mm
Hmotnost: cca 5,4kg
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 6.6 kg |
| EAN: | 199485638591 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| BlueTooth: | Ne |
| CPU s podporou AI: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Disk - typ: | SSD |
| DP/mini DP: | 1 počet |
| DVI: | 0 počet |
| eSATA: | Ne |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Generace/řada CPU: | AMD řady 8000 |
| Grafická karta: | integrovaná |
| HDMI: | 1 počet |
| Hloubka jedn. balení: | 23 |
| Hmotnosť: | 6.6 kg |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Klávesnice: | Drátová |
| Kód výrobcu: | A55S8ET#BCM |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor RS-232: | Ne sériový port |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Max.frekvence jádra CPU: | 5 GHz |
| mini/micro HDMI: | 0 počet |
| Model: | 805 G9 |
| Modelová rada: | AMD Radeon 740M Graphics, HP Elite |
| Myš: | Drátová |
| NPU - počet TOPs: | Nepodporuje |
| Operační paměť - velikost: | 16 GB |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Otáčky disku: | Bez otáček rpm |
| Paměť - počet slotů celkem: | 4 |
| Paměť - počet volných slotů: | 3 |
| Paměť - rychlost: | 5600 MHz |
| Počet jader CPU: | 6 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Provedení: | Small Form Factor |
| Přesný model CPU: | R5-8500G |
| PS/2: | 0 zadní |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 49x39.5x23 |
| Rozměry paměti: | DIMM |
| TCO Certified: | Ano |
| TCO Certified number: | C924060172 |
| Thunderbolt 3: | Ne kompatibilní |
| Thunderbolt 5: | 0 přední, 0 zadní |
| Typ SSD: | M.2 |
| USB 2.0: | 0 přední, 4 zadní |
| USB 3.x: | 4 přední, 2 zadní |
| USB 3.x Type-C: | 0 zadní, 1 přední |
| USB 4 / Thunderbolt 4: | 0 zadní, 0 přední |
| VGA: | 0 počet |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Wi-Fi: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 3,5 GHz |
| Záruka: | 36 |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Výkon zdroja: | 260 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
