SEAGATE HDD 1TB BARRACUDA, 3.5", SATAIII, 7200 RPM, Cache 256MB
Kód: 204200906220Podrobný popis
Typ úložiště: HDD 3,5", interní
Kapacita: 1 TB
Form Factor: SATA 6 Gb/s
Rozhraní: Serial ATA
Počet otáček: 7200 rpm
Velikost: 14,71 x 10,16 x 2,01 cm
Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce "Odkazy"
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| EAN: | 8719706028332 |
| Barva: | Stříbrná |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Kapacita disku: | 1 TB |
| Kód výrobcu: | ST1000DM014 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky disku: | 7 200 rpm |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Záruka: | 24 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
| Hĺbka jedn. balenie: | 2.7 |
| Kapacita HDD od - do: | 1 TB GB, TB |
| Modelový rad: | Seagate BarraCuda |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Prevedenie: | Interní |
| Rozhranie M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhranie M.2 SATA: | Ne |
| Rozhranie SAS: | Ne |
| Rozhranie SATA: | Ano |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 14.3x16.6x2.7 |
| Šírka jedn. balenie: | 14.3 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ úložiska: | HDD |
| Vhodný pre:: | PC / Notebooky |
| Výška jedn. balenie: | 16.6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
