SEAGATE HDD 16TB EXOS X18, 3.5", SATAIII, 7200 RPM, Cache 256MB
Kód: 204200997540Podrobný popis
Model: Seagate Exos X18
Provedení: 3,5” HDD
Kapacita: 16 TB
Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
Rychlost otáček: 7200rpm
Rozměry: 101 x 26 x 147 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 670g
Informace o povinnosti splnění dodatečné vývozní podmínky uložené výrobcem Seagate naleznete v záložce "Odkazy"
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interné disky 3.5" pre PC |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 8719706020534 |
| Barva: | Bez barvy, Nevztahuje se |
| Hloubka jedn. balení: | 3.6 |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| Kapacita disku: | 16 TB |
| Kód výrobcu: | ST16000NM000J |
| Modelová rada: | Seagate Exos |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | 7 200 rpm |
| Provedení disku: | Interní |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.9x17.5x3.6 |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Typ úložiště: | HDD |
| Vhodný pro:: | Servery |
| Záruka: | 60 |
| Formát SSD disku: | 3,5" |
| Kapacita HDD od - do: | 10 TB a více GB, TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
