Lenovo Legion H600 Wireless Gaming Headset
Kód: LNZGXD1A03963Podrobný popis
LENOVO Legion H600 bezdrátový hrací headset
Sluchátka Legion H600 jsou navržena tak, aby poskytovala skutečně bezdrátový zvuk jako žádná jiná - mají špičkový bezdrátový přijímač 2,4 GHz, zvuk na úrovni profesionálních turnajů, kabelové a magnetické kontaktní nabíjení a 3,5mm jack pro bezproblémovou podporu více platforem. Její nejcharakterističtější vlastností je možnost bezdrátového nabíjení při zavěšení na novou herní stanici Legion S600, takže si nemusíte zaneřádit stůl ani pamatovat na zapojení nabíjecího kabelu.
Kapacita baterie: 1200 mAh
Barva: černá
Konektivita: 2.4 GHz bezdrátově pomocí nano-USB nebo kabelově pomocí 3.5 mm audio jack
Délka kabelu: 3.5 mm - 1,2 m a USB napájení 1 m
Hmotnost: 320 g
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Výdrž na jedno nabití: až 20 hodin
Dodatočné parametre
| Kategória: | Herné slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 195235267455 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Bezdrátové sluchátka: | Ano |
| Certifikace MS: | Ne |
| Citlivost: | 108 db / mW |
| Délka připojovacího kabelu: | 1,2 m |
| Drátová sluchátka: | Ano |
| Frekvenční rozsah [Hz]: | 20 - 20 000 |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 11.4 |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| Kód výrobcu: | GXD1A03963 |
| Konstrukce sluchátek: | Hlavový most |
| Mikrofon: | Ano |
| Modelové označení: | Lenovo Legion H600 |
| Možnost stojánku: | Ne |
| Napájecí konektor: | Jiný |
| Noise canceling: | Ne okolní hluk |
| Odnímatelný kabel: | Ano |
| Počet sluchátek: | 2 |
| Prostorový zvuk: | 2.0 (stereo) sluchátka, 2.0 (stereo) |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 24.1x25.8x11.4 |
| True Wireless: | Ne |
| Typ bezdrátového připojení: | bezdrátové USB |
| Typ drátového připojení: | 1x Jack 3,5mm |
| Účel: | Herní |
| Výdrž baterie: | 16h a více u bezdrátových |
| Záruka: | 24 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
